Про нас

Кілька моментів, які вам корисно знати про нас:

1. Ми віримо в те, що в кожному власнику домашнього вихованця живе свій люблячий, турботливий і ревнивий опікун. Своєю любов'ю він бажає захистити улюбленця від недосконалого світу, подарувати йому свою турботу, любов і невичерпну ласку. І так свого вихованця може любити тільки його власник. Ми не зможемо подарувати йому ту ж любов і не претендуємо на це, але ми впевнені що зможемо надати власникам той рівень професійної турботи, який дозволить опікунові бути кращим для свого хвостатика. І в цьому полягає наша місія - подбати про те, щоб ви могли завжди бути кращим опікуном свого улюбленця. Наш девіз: Ваша любов, наша турбота. Надайте нам можливість дати вам те, через що ви доносите свою любов до вихованця.

2. Ми ведемо бізнес на щасливих клієнтах і в цьому наша стратегія. Ми не заробляємо на людях, які втрачають гроші через продавців. Ціни на нашому сайті, вартість або її відсутність на послуги доставки, постійна наявність товарів на нашому складі, проведення акцій у всіх категоріях і програма лояльності - це не повний список того що ми пропонуємо вам якісним сервісом, а нам рости і розвиватися щоб бути ще краще для вас.

3. Ми віримо в тісну дружбу між нами і напиши клієнтами і тому намагаємося уникати шаблонного підходу, зробити так щоб для вас з нашого боку було менше контактних осіб, яким би вам довелося знову і знову ставити питання. Ми хочемо знати ваше ім'я, який у вас улюбленець, його кличку, в чому саме полягає його особливість, дату народження. У ті перші дні, коли у нас були перші 100 клієнтів ми пам'ятали кожного в обличчя і знали по іменах. Але зі збільшенням кількості наших клієнтів ми використовуємо технології щоб запам'ятати важливу інформацію від вас, хоча завжди спілкуємося зі своїми клієнтами тільки наживо і не використовуємо роботів або ботів

Я - Агнія Луценко, власник і засновник інтернет магазину PetOmnia.com.ua завжди запропонувати і виконати наш сервіс для ваших успішних покупок!

Поділитись